Unibet

Transmisiuni sportive Unibet 18 iunie

 

Astazi se vor disputa multe finale in turneele de tenis, cea mai interesanta avand loc intre Karlovic si Muller, transmisa in direct de Unibet.

Amatorii de volei se pot delecta cu partide din Liga Europeana feminina si Liga Mondiala masculina, in vreme ce diseara se vor disputa cateva partide din MLB (baseball). Totodata, vom putea vedea in curand si doua partide de badminton.

 

Transmisiuni sportive Unibet 18 iunie fotbal

Ora Competitie Meci
 12:00 Japonia FC Tokyo – Yokohama Marinos
 12:00 Coreea de Sud Suwon Bluewings – FC Seul
 12:30 Japonia Urawa Red Diamomds – Jubilo Iwata
 13:00 Japonia 2 Thespakusatsu Gunma – Matsumoto Yamaga
 13:00 Coreea de Sud Incheon United – Sangju Sangmu Phoenix
 14:00 Thailanda Tero Sasana – Nakhon Ratchasima
 14:00 Thailanda Bangkok United – Thai Honda
 14:35 China Guangzhou – Shanghai SIPG
 14:35 China Beijing Guoan – Tianjin Teda
 14:35 China Liaoning Hongyun – Shandong Luneng
 14:35 China Jiangsu Guoxin – Changchun Yatai
 15:00 Thailanda Sukhothai – Muang Thong United
 15:00 Thailanda Sisaket – Chiangrai United
 16:00 Suedia Feminin Vittsjo – Rosengard
 17:00 Paraguay Olimpia Asuncion – Sol de America
 18:30 Finlanda KuPS –  HJK Helsinki
 18:30 Finlanda Mariehamn – JJK Jyvaskyla
 19:00 Peru Ayacucho – FBC Melgar
 20:00 Ecuador Deportivo Clan Juvenil – Fuerza Amarilla
 21:00 Peru Alianza Atletico – Juan Aurich
 22:00 Brazilia Fluminense – Flamengo
 22:00 La Liga 2 Tenerife – Cadiz
 22:15 Argentina Independiente Avellanada – Olimpo de Bahia Blanca
 23:00 Paraguay Sportivo Luqueno – Libertad

 

Tenis

Ora Competitie Meci
 13:00 WTA dublu Nottingham Adamczak/Sanders – Rae/Robson
 13:00 WTA simplu s-Hertogenbosch Viklyantseva – Kontaveit
 14:00 ATP simplu Stuttgart F.Lopez – Pouille
 15:00 Simplu M Nottingham challenger Fabbiano – Sela
 15:30 ATP simplu s-Hertogenbosch Karlovic – Muller
 15:30 ATP simplu Lyon challenger Bourgue – Aliassime
 16:55 Simplu M Lisabona challenger Otte – Taro Daniel
 17:00 WTA simplu Nottingham Konta – Vekic
 19:30 Simplu M Caltanissetta challenger Lorenzi – Giannessi

 

Baschet

Ora Competitie Meci
 19:15 Italia Umana Reyer Venezia – Aquila Trento

 

Baseball

Ora Competitie Meci
 20:07 MLB Toronto – Chicago
 22:05 MLB Texas – Seattle
 22:10 MLB Colorado – San Francisco
 22:37 MLB LA Angels – Kansas City
 23:05 MLB Oakland – New York Yankees

 

Cricket

Ora Competitie Meci
 12:30 Trofeul Campionilor Pakistan – India (cu plata)

 

Volei

Ora Competitie Meci
 14:00 World League M Canada – Italia
 14:00 World League M China – Japonia
 15:00 World League M Slovenia – Portugalia
 16:30 World League M Coreea de Sud – Slovacia
 17:00 World League M Belgia -Franta
 18:00 Liga Europeana F Azerbaijan – Albania
 18:20 World League M Rusia – Iran
 19:00 World League M Olanda – Cehia
 20:00 Liga Europeana F Spania – Portugalia
 20:30 Liga Europeana F Suedia – Macedonia
 21:25 World League M Polonia – SUA
 22:10 World League M Serbia – Brazilia
 22:30 World League M Egipt – Finlanda

 

Badminton

Ora Competitie Meci
 12:00 Dublu M Openul Indoneziei Junhui Li/Yuchen Liu – Boe/Mogensen
 12:20 Dublu mixt Openul Indoneziei Si Wei Zheng/Qingchen Chen – Ahmad/Natsir

 

Nu parasi site-ul, citeste in continuare

Rossi castiga la Assen pentru a zecea oara in cariera Rossi castiga la Assen pentru a zecea oara in cariera   Valentino Rossi incepea decis sezonul, clasandu-se pe podium in primele 3 curse, insa de atunci nu a mai repetat aceasta performanta. ...
Cursa nebuna de Formula 1 in Azerbaidjan Cursa nebuna de Formula 1 in Azerbaidjan Sursa foto: whtc A fost a doua oara cand circuitul de la Baku, al doilea cel mai lung din Formula 1, a gazduit un Mare Premiu, dupa ce anul trecut aici s-a d...
Transmisiuni sportive Betano 25 iunie Transmisiuni sportive Betano 25 iunie   Sase este numarul sporturilor transmise in direct astazi de casa de pariuri Betano. Vorbim despre 45 partide de fotbal, 13 de tenis, doua de baschet...