Unibet

Transmisiuni sportive 19 iunie Betano

 

Transmisiunile sportive de azi de la Betano includ partide de fotbal, tenis de camp, baschet si tenis de masa.

Printre partidele interesante se numara cea dintre Mannarino si Tsonga, Dimitrov si Harrison sau Watson si Svitolina, insa nici cele de la Campionatul European de baschet feminin nu trebuie neglijate.

Transmisiuni sportive 19 iunie Betano fotbal

Ora Competitie Meci
 18:00 Estonia Infonet – Trans Narva
 19:00 Estonia Silamae Kalev – Levadia Tallin
 20:00 Estonia Flora Tallinn – Nomme Kalju
 20:00 Norvegia Brann – Stabaek
 21:15 Peru Academia Cantolao – Comerciantes Unidos
 22:15 Islanda Vikingur Olafsvik- Stjarnan
 22:15 Islanda Hafnarfjordur – Vikingur Reykjavik
 22:15 Islanda Akranes – Fjolnir
 23:00 Islanda KR Reykjavik – Breidablik
 23:30 Peru Cajamarca – Univ.San Martin

 

Tenis

Ora Competitie Meci
 12:30 Dublu M ITF Hong Kong Chan/Yue – He/Yeung
 12:30 Simplu F ITF Elvetia Sanesi – Stadler
 12:30 Simplu F ITF Elvetia Sadikovic – Magun
 13:05 WTA simplu Birmingham L.Davis – Osaka
 13:05 Simplu M Ilkley challenger Q Ebden – Berankis
 14:00 ATP simplu Londra Mannarino – Tsonga
 14:00 Simplu M Fergana challenger Dustov – Fayziev
 14:00 Simplu F ITF Elvetia Scholl – Gaemperle
 14:00 Simplu F ITF Elvetia Samardzic – Meyer
 14:05 WTA simplu Mallorca Mertens – Sevastova
 14:05 WTA simplu Birmingham Strycova – Putintseva
 14:20 Simplu M Ilkley challenger Q Novikov – McDonald
 15:05 Dublu F Birmingham Cibulkova/Muguruza – Hibino/Rosolska
 15:20 ATP simplu Londra Dimitrov – Harrison
 15:30 WTA simplu Birmingham Watson – Svitolina
 15:50 ATP simplu Londra Berdych – Darcis
 16:00 WTA dublu Mallorca Bouchard/Lisicki – Goerges/Knoll
 16:05 WTA dublu Birmingham Barty/Dellacqua – Gavrilova/Siniakova
 16:30 ATP simplu Londra Young – Kyrgios
 16:35 WTA simplu Birmingham Cornet – Broady
 17:00 Simplu M Ilkley challenger Klein – Gombos
 18:00 ATP simplu Londra Edmund – Shapovalov
 18:00 WTA dublu Birmingham Mirza/Vandeweghe – Jurak/Rodionova
 18:05 WTA simplu Mallorca Kr.Pliskova – Babos
 18:20 Dublu M Ilkley challenger Erlich/Oswald – Clarke/Willis
 20:05 WTA simplu Mallorca Pavlyuchenkova – Sorribes Tormo

 

Baschet

Ora Competitie Meci
 13:30 CE F Ungaria – Ucraina
 13:30 CE F Letonia – Belgia
 16:00 CE F Belarus – Turcia
 16:00 CE F Serbia – Slovenia
 19:00 CE F Cehia – Spania
 19:00 CE F Muntenegru – Rusia
 21:30 CE F Slovacia – Italia
 21:30 CE F Franta – Grecia

 

Tenis de masa

Ora Competitie Meci
 12:10 Challenger Romain Ruiz – Enzo Angles
 12:50 Challenger Zwickl – Kuzmin
 13:30 Challenger Kojic – Vrablik
 14:10 Challenger Chtchetinine – Ollivier
 14:50 Challenger Ruiz – Zwickl
 15:30 Challenger Angles – Ollivier
 17:00 Challenger Chtchetinine – Vrablik
 17:40 Challenger Kojic – Kuzmin
 18:20 Challenger Angles – Zwickl
 19:00 Challenger Vrablik – Ollivier
 19:40 Challenger Chtchetinine – Kuzmin
 20:20 Challenger Ruiz – Kojic
 21:00 Challenger Zwickl – Ollivier
 21:40 Challenger Ruiz – Chtchetinine
 22:20 Challenger Vrablik – Kuzmin
 23:00 Challenger Angles – Kojic

Nu parasi site-ul, citeste in continuare

România – Liga 1 – Transferurile din pauza de vară – Sezonul 2017-2018 România - Liga 1 - Transferurile din pauza de vară - Sezonul 2017-2018 ► FC Viitorul (Antrenor: Gheorghe Hagi -confirmat-) Au venit: Andrei Dumitraș (fundaş dreapta, CS Universitatea Craiova), Mar...
Cupa Confederațiilor: Germania – Camerun 3-1 Cupa Confederațiilor: Germania - Camerun 3-1 Echipa naţională a Germaniei a învins selecţionata Camerunului, scor 3-1 (0-0), în meciul disputat la Soci din Grupa B a Cupei Confederațiilor. Surp...
Cupa Confederațiilor: Chile – Australia 1-1 Cupa Confederațiilor: Chile - Australia 1-1 Echipa naţională a statului Chile a terminat la egalitate, scor 1-1 (0-1), meciul disputat la Moscova cu cu Australia, din Grupa B a Cupei Confederaț...